לוגו מפגש בתוך עיגול

התפתחות הילד

ההורות מזמנת לפתחנו התמודדויות רבות. לא אחת אנחנו מוצאים את עצמנו מלאי תהיות וחששות לגבי התפתחות ילדינו – האם ההתפתחות תקינה? איך אדע מה עלי לעשות? כיצד אוכל לטפל בילד שלי? השאלות גדלות בייחוד כשגרים בקהילה קרובה, ההשוואות הבלתי נמנעות בין הילדים שלנו לאחרים, והעצות שאנו מקבלים מכל עבר לא תמיד עוזרות לנו ומותירות אותנו לעיתים בבלבול.

לכל ילד יש קצב התפתחות משלו ודרך שונה לצמוח ולגדול, לעיתים אנחנו רואים ילד שמשהו מעכב אותו ומונע ממנו ללמוד את העולם כמצופה בגילו. בגיל הרך קצב ההתפתחות מהיר והלמידה בכל רגע משמעותית ולכן כל עיכוב עלול להיות משמעותי ולהשפיע באופן רחב יותר. אבחנה וטיפול מוקדם יוכלו לקצר את משך הטיפול ולמנוע קשיים נלווים.

כאשר מתעוררות אצלכם תהיות וספקות אל תהססו לפנות לעזרה. גם קשיים מולדים יכולים לקבל טיפול וליווי לטווח ממושך ולהגיע להשתלבות וצמיחה מיטביים.

המענים שניתנים אצלנו במרכז להתפתחות הילד:

החל מהרצאות בנושא התפתחות הילד, דרך אבחונים, קבוצות,  וכמובן, טיפולים: פיזיותרפיה, קלינאות תקשורת, ריפוי בעיסוק והדרכת הורים. מפגש הינו שלוחה של מועצה אזורית מטה בנימין בתחום התפתחות הילד והשירות ניתן למבוטחי כל קופות החולים.

רוצים להתחיל תהליך לטיפול התפתחות הילד?

חברי לאומית

להעביר את הטפסים לקופת חולים לאישור אבחון.

אחרי אישור מקופת החולים, לפנות אלינו לקביעת תור לאבחון 02-9942501

שירותי בריאות כללית
מכבי שירותי בריאות

חברי כללית, מכבי ומאוחדת

למלא טפסי התפתחות (ע''י גורם חינוכי וההורים).

להעביר את הטפסים לקופת החולים.

לעבור את האבחון בקופת החולים.

עם האבחון לפנות אלינו להתחלת טיפול 02-9942501