לוגו מפגש בתוך עיגול

אודות

הכניסה למפגש

החיים מורכבים. את זה כבר כולנו יודעים… הרבה התמודדויות שונות מגיעות לפתחנו בגידול הילדים, בזוגיות, בהתפתחות האישית או המקצועית שלנו, בחיים החברתיים והקהילתיים וגם בהשפעות הבטחוניות באזור הכפרי והקסום שבו בחרנו לגור.

כדי לקבל מענה להתמודדויות האלו, הוקם מפגש – מרכז טיפולי קהילתי ורב תחומי בצפון בנימין. מפגש נולד מתוך צורך לקבל סיוע מקצועי מקומי עשיר ומגוון וכבר 25 שנה אנחנו עושים זאת עבור תושבי האזור-שילה, עלי, מעלה לבונה, גבעות שילה, גב ההר, בקעת הירדן ועוד.

כשאנחנו מניחים את ילדינו, את עצמנו, את מערכת היחסים שלנו בידיו של איש מקצוע אנחנו צריכים להרגיש בטחון, להרגיש שרואים אותנו ומקשיבים לנו, שאנחנו מטופלים בידי אנשי מקצוע שיודעים איך לעזור לנו. המטפלים שלנו מגיעים מבנימין, מהשומרון ומבקעת הירדן ומכירים היטב את האקלים האישי והקהילתי שלנו. במפגש נמצא מגוון רחב ומקצועי של מטפלים שנותנים מענה הן בתחום הרגשי והן בתחום הפרא-רפואי.

את מפגש מוביל ועד עמותה שמורכב מנציגי הקהילות האזוריות הקשובים לתושבים ומעוניינים לפתח מענה טיפולי וחוסן אישי וקהילתי כאן בצפון בנימין. את המרכז מנהל צוות של מטפלים ותיקים ומנוסים שמתחדשים כל העת מקצועית ונמצאים בקשר עם הקהילות כדי להיות עם יד על הדופק ולאתר צרכים משתנים.

המרכז ממוקם בשילה, בעלי ובמעלה אפרים. כל פונה מקבל ליווי והכוונה המתאימים לצרכיו מתוך אכפתיות ושמירה על פרטיותו. במפגש אפשר לקבל ליווי לתהליך בצורה עוטפת תוך ראייה משפחתית ואישית, וחיבור בין אנשי מקצוע לעזרה בתחומים השונים. הטיפולים במפגש מסובסדים על ידי קופות החולים, ביטוח לאומי, משרד הביטחון וקרנות שונות. לרשימת השותפים שלנו

אנחנו עובדים בתוך קהילות ומתוך כך מבינים את הצורך בשמירה על סודיות ומחוייבים לה.

במפגש תוכלו למצוא:

  • טיפולים בהתפתחות הילד: קלינאות תקשורת, ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה
  • טיפולים רגשיים: טיפולים באמצעות אמנות, מוסיקה ודרמה, ביבליותרפיה, כלבנות טיפולית
  • טיפולים משפחתיים, טיפוליים זוגיים ומיניים, טיפולים קבוצתיים
  • ליווי רכזות קהילה וגורמי קהילה
  • תוכניות קהילתיות טיפוליות מותאמות למענים ממוקדים
  • סדנאות במגוון תחומים והרצאות בקהילה
  • ליווי צוותים חינוכיים והכשרות למורים
  • ספרייה טיפולית, למטפלים ולקהל הרחב
הצוות שלנו

שילת יוגב

מנהלת מפגש
מיטל_מעטוף

מיטל מעטוף

מזכירה תחום הטיפולים הרגשיים
אילה גולדברג

אילה גולדברג

אחראית תחום התפתחות הילד
נעמה שרף

נעמה שרף

הנהלת חשבונות וכוח אדם