לוגו מפגש בתוך עיגול

טיפול זוגי

אתגרי החיים מביאים זוגות רבים לשחיקה, עייפות, לקשיים בתקשורת הזוגית ולעיתים למשברים זוגיים חריפים. כאשר אתם מוקפים זוגות ומשפחות שנראות לכם מאושרות ושמחות, הבדידות והבושה רק גדלים. זוגות רבים נזקקים במהלך החיים לעזרה ותיווך וחשוב לדעת שאתם לא לבד.
בין אם אתם מעוניינים לייצר שינוי ולשפר את הזוגיות שלכם ולקבל כלים לתקשורת בונה, ובין אם אתם נתקלים בקשיים ומשברים, אנחנו פה בשבילכם. טיפול זוגי טוב ומותאם יכול לכוון אתכם ולעזור לכם לסלול את דרככם הזוגית. במפגש מחכים לכם מטפלים זוגיים ומיניים שיכולים לעזור לכם וללוות אתכם. אנחנו נעבור יחד אתכם את הדרך ברגישות תוך שמירה על סודיות ופרטיות מלאה.

טיפול משפחתי

משפחה היא דינמית ומתפתחת והיא הקרקע שממנו מתפתחים החיים שלנו. כאשר המשפחה מתמודדת עם משבר או שינוי , כשקיים קושי במערכת היחסים המשפחתית או כשהמשפחה כולה מתגייסת למען אחד מחבריה, מומלץ להגיע לטיפול משפחתי.
טיפול משפחתי נותן מענה לבעיות של בן/ת משפחה או כמה מבני המשפחה תוך הסתמכות על המשפחה כמקור תמיכה וסיוע מצד אחד, אך תוך הבנה שהמשפחה לעיתים מהווה גורם שמעלה את המתח והקשיים מהצד השני. הרכב המשתתפים בכל פגישה טיפולית עשוי להשתנות במהלך הטיפול – לעיתים נפגוש את כל המשפחה לעיתים רק את ההורים ולעיתים רק חלק מהילדים.
זהו תהליך שדורש אומץ ופתיחות אך מוביל לעיתים קרובות לתהליכים עוצמתיים ומשמעותיים מאוד ברמה האישית וברמה המשפחתית.

הדרכת הורים וטיפול בהורות

לגדל ילדים זה לא פיקניק. הורים רבים חשים כי המעבר להורות קשה להם ומרגישים חוסר אונים אל מול התנהגויות וקשיים שונים איתם מתמודדים ילדיהם.
הדרכת הורים מסייעת להורים להתפתח ולצמוח ביחד עם ילדיהם.
ילדים רבים שמתמודדים עם קשיים נעזרים בטיפול ריגשי, אך בכל מקרה, ההורים תמיד ימשיכו להיות סוכני השינוי המשמעותי ביותר עבור הילדים שלהם. ולכן אצלנו במפגש, כל טיפול בילדים מלווה גם בהדרכת הורים.

טיפול מיני

זוגות רבים חווים במשך הזוגיות פערים בחשק המיני, קשיים בתקשורת סביב נושא המיניות, כאבים, שוני בתדירות ובקצב ועוד. אם אתם מרגישים מתח וקושי סביב המיניות שלכם זה הזמן לפנות לטיפול מיני שיסייע לכם, תוך הקפדה על סודיות מלאה. בעזרת טיפול מיני תוכלו ללמוד לדבר את השפה המינית המשותפת שלכם.

המטפלים במרכז
לוגו מפגש בתוך עיגול

חיים אידלס

עו"ס קליני
לאה_וינטר

לאה וינטר

עו"ס קלינית, מרכזת תחום הטיפולים הרגשיים במפגש

רבקי ראשי

עו"ס קלינית, מרכזת תחום הטיפולים הרגשיים במפגש
צרו איתנו קשר

צרו איתנו קשר לטיפול מקצועי ודיסקרטי